Kvetoucí Prachatice - rok 2007

Dne 18. října 2007 byla uzavřena soutěž Kvetoucí Prachatice – kvetoucí domov, soutěž o nekrásnější okno, balkon, zahrádku a předzahrádku.

Celkem se přihlásilo 22 pěstitelů. Porota neměla jednoduchý úkol, neboť na všech fotografiích byla vidět trpělivá a pečlivá práce zahradníků a pěstitelů.


Oceněni byli:

  • v kategorii okno: p. Jana Sosnová a manž. Karel a Zdena Hrůzovi
  • v kategorii balkon: p. Karel Krejsa, p. Helena Pavelková a p. Jaroslava Fröhlichová,
  •  v kategorii předzahrada/zahrada: p. Jarmila Mášlová, p. Vlasta Toušková a p. Jan Machart.

V letošním roce bylo uděleno ocenění osadám, kdy byli oceněni: p. Václav Tvrdek, Podolí 19, p. Vojtěch Stuchel a p. Václav Tvrdek, Podolí 6. Dále bylo připraveno ocenění pro občany, kteří zkrášlili okolí panelových domů a byli to: p. Marie Harvalíková a p. Alžběta Simandlová, p. Růžena Panochová a p. Marie Tischlerová a spolupěstitelé. Dále bylo uděleno zvláštní ocenění pro MŠ Skalka a pro p. Elišku Weysserovou a její spolupracovníky, kteří zkrášlili okolí kolem cyklostezky na Libínském Sedle.

Všichni výše uvedení obdrželi účastnické listy jako poděkování za účast v soutěži. Účastnický list dále obdrželi p. Zdeňka Špirochoá, paní Alžběta Veberová a paní Jaroslava Kováčová.

Kromě poukázek a účastnických listů obdrželi všichni soutěžící keramické obaly na květináče, které pro tuto příležitost vyrobili postižení občané ze STROOMU DUB o. p. s.

Zahájení soutěže bylo zpestřeno kulturním vystoupením dětí ze ZŠ Vodňanská pod vedením paní učitelky Bízkové.

Kvetoucí Prachatice - rok 2007

Kvetoucí Prachatice - rok 2007

Kvetoucí Prachatice - rok 2007