Ze společnosti

Ivana Šimánková
Ze společnosti
Velice příjemná a milá paní Ivana Šimánková, která pracuje jako kulturní referentka a moderátorka v Českém rozhlase České Budějovice, svým sametovým hlasem vyprávěla o setkáních a rozhovorech se známými osobnostmi.
Lenka Houšková
skauti
Ze společnosti
V sobotu 9. září uspořádali prachatičtí skauti v Parkánu rozloučení s prázdninami.
Lenka Houšková
logo
Ze společnosti
Uložení zdravotnické dokumentace zaniklého poskytovatele zdravotnických služeb, kterým byl MUDr. Petr Benda, obor zubní lékařství, je uložena na Krajském úřadě Jihočeského kraje.
Lenka Houšková
symbol lékařství
Ze společnosti
Od 1. listopadu 2017 bude ordinace MUDr. Vladimíry Šmajclové, praktické lékařky, přesunuta do areálu Nemocnice Prachatice.
Lenka Houšková
rosa tahedl
Ze společnosti
Výstava věnovaná šumavské spisovatelce, básnířce a skladatelce ROSE TAHEDL bude otevřena vernisáží v sobotu 2. září 2017 ve 12:00 v rodném domě J. N. Neumanna.
Lenka Houšková
šumava
Ze společnosti
Ve středu 30. srpna 2017 zve DDM Prachatice všechny děti, mládež i dospělé na prohlídku zoo koutků sov, jelenů, rysa a vlků. Sraz v 8:00 u MŠ Krumlovská, návrat v 18:00. Nutné přihlášení!
Lenka Houšková
Ze společnosti
S cílem pružně reagovat na současnou potřebu mladých lidí, žáků, čerstvých absolventů a zároveň jihočeských zaměstnavatelů, spustila Jihočeská hospodářská komora se svými partnery webový portál www.impulsprokarieru.cz. Díky interaktivnímu propojení otevřených učebních a studijních oborů na konkrétní školy, ale také na konkrétní jihočeské zaměstnavatele, bude pro mladé lidi mnohem snazší si představit souvislosti a perspektivy budoucího zaměstnání právě v některém z jihočeských podniků, který hledá mladé talenty nejen s technickým vzděláním.
Lenka Houšková
budova nemocnice
Ze společnosti
Všeobecnou sestru Marii Kahudovou nominovalo vedení Nemocnice Prachatice, a.s., do soutěže NEJ SESTRIČKA, jejímž generálním partnerem je firma Batist Medical a Královéhradecká lékárna a.s.
Lenka Houšková
Panelové domy
Ze společnosti
Požádal jsem městskou správu domů a bytů o data, týkající se výběru nájemného od roku 2006. Musím a chci poděkovat, panu jednateli Vejvodovi a pracovnicím společnosti, za spolupráci a zájem obecná data vygenerovat.
Robert Zeman
Hulák
Ze společnosti
V sobotu 5.8. 2017 se na Huláku konala další z Pohodových sobot.....
Jana Hulešová

Stránky

Subscribe to RSS - Ze společnosti