Registr vozidel - vyvolávací systém

Prostřednictvím stránky vyvolávacího systému si můžete zjistit skutečný stav obsluhy klientů na registru vozidel, kdy snadno získáte aktuální informace o počtu lidí čekajících ve frontách u jednotlivých agend, které jsou zahrnuty do vyvolávacího systému a dozvíte se tedy, zda se vám vyplatí jít pro službu dnes, nebo ji odložíte na jiný den. Můžete si také zjistit, kolik klientů čeká na odbavení ve stejné frontě jako vy.

Systém je v provozu pouze v úřední hodiny a je přímo napojen na vyvolávací zařízení. Informace jsou aktualizovány každou minutu.

Je-li s ohledem na počet přítomných čekajících klientů zřejmé, že již nebude reálné obsloužit další klienty, nezbývá, než výdej pořadových čísel pozastavit. Jistě by nebylo seriózní výdej pořadových čísel neregulovat a teprve v okamžiku, kdy končí úřední doba čekajícím občanům oznámit, že již nebudou odbaveni.

Pro vyřízení dané záležitosti v předem stanoveném úředním dni a hodině, nabízí systém možnost ON-LINE rezervace a zamluvení termínu až 2 měsíce dopředu. V případě, že si nejste jisti, jaké budete potřebovat dokumenty či jiné doklady, potřebné k vyřízení příslušné záležitosti, můžete využít průvodce nejčastějšími úkony na úseku registru vozidel. Průvodce spustíte kliknutím na odkaz "Registr vozidel - průvodce" v levém sloupci nebo kliknutím na odkaz níže.

Pokračujte prosím kliknutím na příslušnou položku.

Zjistit stav obsluhy klientů

ON-LINE Rezervace

 

Registr vozidel - průvodce