GRANTY: PORTUS – pozvánka: MINI GP Prachatice – 5. ročník závodu odrážedel startuje již za několik dní!

odrážedla
Máte-li doma děti ve věku od dvou do desíti let, které rády soutěží, zaškrtněte si červenou barvou datum 9. září 2017. První sobota nového školního roku bude patřit právě jim.
Hana Rabenhauptová

Do odstartování pátého ročníku prachatického tradičního závodu odrážedel pro děti MINI GP Prachatice zbývá již jen několik posledních dní. Proto je nejvyšší čas zkontrolovat krásné stroje - povolena  jsou veškerá dětská odrážedla a koloběžky. Nezbytnou součástí vybavení každého závodníka je helma, bez té není možné závod absolvovat.

Závodit se bude ve třech věkových kategoriích. I. kategorie 2 – 4 roky, II. kategorie – 4 – 6 let a III. kategorie 6 – 10 let. Sejdeme se jako každý rok na dopravním hřišti u koupaliště Hulák v Prachaticích. Registrace závodníků začíná v 15 hodin.

Akci pořádá Portus Prachatice, o.p.s., za finanční podpory Města Prachatice. Garantem závodu je jedno ze zařízení Portusu - Rodinné centrum Sluníčko.

Nebude se jen závodit, děti se mohou těšit mj. také na skákací hrad a společně se svým doprovodem mohou doplnit energii připraveným občerstvením - dodává a na pohodové rodinné odpoledne zve Mgr. Tereza Ksandrová, realizátorka RC Sluníčko.

Pozvánku naleznete v příloze.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon mini_gp_2017_pozvanka.pdf712.58 KB